Tamamlayıcı Ürünler

SIVAPER S41 – Dekoratif Sıva

Çimento esaslı, dekoratif kaplama olarak kullanılan, boyaya hazır yüzey oluşturan, su itici özellikte son kat sıvadır. Özellikle dış cephelerde Sıvaper S01 uygulanan yüzeylere uygulanarak dekoratif bir yüzey elde edilir.

Ambalaj : 25 kg kraft torba

SIVAPER S42 – Son Kat Macun

İç ve dış cephelerde uygulanabilen, pürüzsüz yüzey oluşturan son kat sıvadır. Sıvaper perlitli sıva ürünleri uygulanan yüzeylere uygulanarak boyaya hazır yüzey oluşturur.

Ambalaj : 20 kg kraft torba


SIVAPER S51 – Serpme Sıva

Çimento esaslı, polimer ve bazı toz katkılar içeren hazır serpme sıvadır. Brüt beton, gaz beton ve bims tuğla yüzeylere uygulanabilir. Özellikle riskli yüzeylerde Sıvaper perlitli sıva ürünleri uygulanmadan önce kullanılarak daha güvenli yüzeyler elde edilebilir.

Ambalaj : 25 kg kraft torba


SIVAPER S54 – Genel Amaçlı Astar

Polimer disperiyon esaslı bir astardır. Sıvaper perlitli sıva ve şap ürünleri uygulandıktan sonra yüzeyi boyaya ve diğer kaplamalara hazır hale getirmek amacıyla kullanılabilir. Parlak brüt beton ve tavan beton gibi çok riskli yüzeylerde sıvaper S51 serpme Sıva uygulamalarında, karma suyuna belli oranlarda katılarak serpme sıvanın yüzeye yapışmasını daha da iyileştirir.

Ambalaj : 10 kg plastik bidon


SIVAPER S55 – Dekoratif Sıva Astarı

Polimer dispersiyon esaslı dolgulu astardır. Sıvaper S41 Dekoratif Sıva uygulamalarından önce yüzeye uygulanarak aderansı artıran yüksek kaliteli astardır.

Ambalaj : 15 kg plastik kova


Bu sayfada yazılı olan teknik değerler ve açıklamalar bilgi amaçlıdır. Burada gösterilen ürün ambalajlarıyla satışı yapılan ürünlerin ambalajları arasında farklılıklar olabilir. Sıvaper, ürün değerlerinde ve özelliklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ürün ambalajlarında yazılı olan değerler ve açıklamalar geçerlidir.