Sıvaper Doğal Yalıtım Ürünleri

Yapılarda karşılaşılan problemlerin başında yalıtım gelir. Yalıtım problemi çözülmüş yapılar, zamana direnişleri daha güçlü olduğu için daha uzun ömürlüdür. Sıvaper, üstün özellikleri ile yapılarda ideal yalıtım sağlar ve yapılarınız uzun ömürlü olur.

Sıvaper ısı yalıtım ürünleri genleştirilmiş perlit esaslı hazır sıva ve harç ürünleridir. Sadece su ile karıştırılıp geleneksel yöntemlerle kolayca uygulanır. Bu ürünlerin kullanıldığı yapılarda rahat ve sağlıklı yaşam alanları elde edilmektedir. Teras, açık çatı gibi ısı yalıtımı yanında su yalıtımı da gerekli alanlarda, Sıvaper ısı yalıtım ürünleriyle beraber yine Sıvaper'in ürettiği tek bileşenli su yalıtım harcı veya iki bileşenli elastik su yalıtım harcı kullanılabilmektedir.

Sıvaper ürünleri; ısı yalıtımlı, ses yalıtımlı, yangına karşı daha dirençli, su geçirmez, daha hafif ve nefes alan yapılar oluşturur. Doğal ve çevreci yapısı ile yapılarda rahatlıkla kullanılabilir. İnorganik yapısı sayesinde uzun ömürlü çözümler sunar.

Sıvaper doğal ve çevreci yapısı ile size sağlıklı ve uzun ömürlü yalıtım çözümleri sunmaktadır. Sıvaper ısı yalıtım ürünlerinde genleştirilmiş perlit bulunmaktadır.

Genleştirilmiş perlit doğal ve inorganik yapısı ile çevre dostu ve sağlıklı bir maddedir. Gıda ve ilaç endüstrisinde de kullanılması ne kadar sağlıklı bir malzeme olduğunun en büyük göstergesidir.

Çok yönlü bir malzeme olan Genleştirilmiş Perlit yıllardır ülkemizde ve dünyada yapı sektöründe yaygın olarak kullanılmaktadır. Yapılara üstün özellikler getirdiği gibi inorganik yapıda olması sebebiyle diğer yapı elemanları üzerinde herhangi olumsuz bir etkisi yoktur.

Genleştirilmiş perlitin üstün özellikleri aşağıdaki gibidir.

  • Doğal ve sağlıklıdır.
  • Isı yalıtımı sağlar.
  • Ses yalıtımı sağlar.
  • Yangına karşı dirençlidir.
  • Çok hafiftir.
  • Gözenekli yapısı nefes almayı kolaylaştırır.
  • Uzun ömürlüdür. Bozulmaz, çürümez, binayla beraber yaşar.

Sıvaper perlitin bu üstün özelliklerini kolay ve pratikçe uygulanabilen sıva ve harç şeklinde yapı sektörünün hizmetine sunmaktadır.

Yıllardır tecrübe edilmiş bu ürünlerle siz de yapınızı yalıtabilirsiniz.